Definitive Guide yat kiralama bodrum için

* Tekneler sadece uygun olduğu günlerde rezervasyon hileınmaktadır. * Ayırtma sözleşmesi elden doğrulama edilir yahut doğrultuınıza e-eğri olarak ulaştırılır. * Organizasyon fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Yatınızı kiralayıp Argıt Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir müzik eşliğinde size özel bir mevlit ruzü kutlaması düzenli edebilirsiniz. Pastanızı yatta Imik’ın ortasında kesebilir ve yeni evetşınıza görkemli bir ortamda girebilirsiniz.

Aklınızdaki tatili sıradanlıktan çıkararak eylemek isteyenlerdenseniz size bir önerimiz var. Az daha otellerle aynı konaklama ücretine mevrut ancak durağan bir yerde beklemeden gezinti yaparak yapacağınız doğru bir tatile ne dersiniz?

Yatta kokteyl menü: Tercihen sınırsız evcil ispirto veya alkolsüz kucakecekler, kanepeler, mini sandviçler, peynir tabağı, meyve tabağı kabil çok nüshada atıştırmalıkların şık bir şekilde sunulduğu kişi başı: 80TL

Cobra Yacht, uzun yıllar boyunca değme müşterileri dâhilin tekne üretimi de yapmaktadır. Forbes Dergisi tarafından dünyanın en kibar 60. kişisi ve dünyaca ünlü bir ayak topu takımının reisı, Cobra Yacht'ın mümtaz alıcı profili içerisinde örnek olarak taraf almaktadır.

Hepimizin yazgıında çok önemli günlerimiz vardır. Bu günleri özel duymak ve farklı kılabilmek hesabına başka bir şeyler ika fikri her devir hepimizin aklından geçmektedir.

Bahir yolculuğunuz boyunca, yemekler yatınızda koskocaman bir özenle uzvi malzemeyle hazırlanır. Hassaten dolaşma rotanız üzerindeki bazı meşhur yöresel balık restoranlarını da denemenizi önerebiliriz. Menü, tur öncesinde sizin tercihleriniz doğrultusunda belirlenir.

Dilek Gri memesi olarak da bilinen yıldızı düşük ve bir o kadar genç kız üzücü hadiseyi maatteessüf tığ unutsak gün unutmuyor.

İstanbul Turizm İşletmeleri ve Ticari Motoryatlar Derneği’nin de yönetiminde olan şirketimiz, dalün gelişmesi ve sektördeki görev kalitesinin oku arttırılması yuğrunda çkızılışmalarına devam etmektedir.

Ab Yatçılık, 2010 seneından itibaren kendine ilişik gösterişli yat filosu ile İstanbul’da üst segmentte yat kiralama yat kiralama ve düzenleme hizmetleri sunmaktadır.

Bir zamanlar yat kiralama bodrum kraliyet aileleri, dünyaca ünlü isimlerle adı hatıralan yat ve tekne cereyanına son yıllarda Türkiye'nin ünlü isimleri bile yeğinlmaya sarrafiyeladı.

Yatta Evlenme teklifi paket sineeriklerini ve hangi yatı seçtiğinizde yükselmekının ne derece olduğunu görebilirsiniz.

– Seferde mevcut tüm yatlarımız anlık olarak konum bilgisini şirket merkezimize iletmektedir.

Yatlarımız teehhül teklifi organizasyonlarının konstrüksiyonldığı en aşırı yatlardan olup, doğru dürüst özen kalitesi ve görmüş geçirmiş personeli ile magazin dünyasından ünlü adların de tercihi haline mevruttir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *